
Bellatex Prześcieradło frotte niebieski, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
Bawełniana, napinająca
W magazynieWymiary 160×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości prześcieradło z gumką o wysokości 25 cm jest idealne do materacy o wysokości do 20 cm, doskonale przylega i pozostaje na swoim miejscu. Wykonane z połączenia wysokiej jakości bawełny i poliestru, co zapewnia optymalną wytrzymałość, miękkość i przewiewność. Aby zachować jakość, zalecamy pranie w oddzielnym cyklu.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Bawełna, Frote |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie