

Wymiary 85×55×57 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1019,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł ALTINAM - Materiały: Bukla i metal - Kolory: Kremowy i złoty - Styl: Nowoczesny - szer. 55 x gł. 57 x wys. 85 cm - Wys. siedziska: 52,5 cm - Daj się uwieść urokowi krzeseł ALTINAM!
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

84×50×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
87×44×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Drewniana, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
79×60×62 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, dębowa
Dostawa gratis

Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

82×54×55 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana
W magazynie
85×57×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis