







Wymiary 86×45×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Kremowa Metal: Dekor drewna Wymiary (± 1 cm) Szerokość: 45 cm Wysokość: 86,5 cm Głębokość: 54 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość siedziska: 39,5 cm Waga: 4 kg Udźwig: 110 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło do jadalni z miękkim siedziskiem Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Tkanina obiciowa posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 Solidne metalowe nogi pokryte farbą proszkową Dostarczane w stanie do montażu Stwórz swoją przestrzeń do jadalni, do której będziesz chętnie wracać. Krzesła LIBRA są doskonałym uzupełnieniem zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystych chwil. Ich wygodne tapicerowanie i stabilna konstrukcja to docenisz nie tylko przy długotrwałym siedzeniu, ale także podczas rodzinnych spotkań czy spotkań z przyjaciółmi. Dzięki prostemu, ale eleganckiemu designowi, łatwo wpasują się w różnorodne wnętrza – od nowoczesnych po rustykalne. Krzesła LIBRA staną się twoim codziennym sprzymierzeńcem w wygodnym i stylowym biesiadowaniu.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Szerokość siedziska | 43 cm |

86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, industrialna

86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
80×54×53 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, materiałowa
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
90×50×49 cm, materiałowa
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
90×50×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
84×50×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Z podłokietnikami
W magazynie
87×44×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie