
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
343,14 zł

Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
523 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
340,56 zł
Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 200×290 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 469 zł do 523 zł :
Historia cen
- 19.05.2026 - 429 zł
- 14.04.2026 - 429 zł
- 1.04.2026 - 491,5 zł
- 16.03.2026 - 429 zł
- 10.03.2026 - 433,52 zł
- 18.02.2026 - 429 zł
- 14.02.2026 - 435,08 zł
- 29.01.2026 - 429 zł
- 23.01.2026 - 435,08 zł
- 19.09.2025 - 429 zł
- 12.09.2025 - 437,5 zł
- 29.08.2025 - 474 zł
- 15.08.2025 - 437,5 zł
- 19.05.2026 - 429 zł
- 14.04.2026 - 429 zł
- 1.04.2026 - 429 zł
- 16.03.2026 - 429 zł
- 10.03.2026 - 429 zł
- 18.02.2026 - 429 zł
- 14.02.2026 - 429 zł
- 29.01.2026 - 429 zł
- 23.01.2026 - 429 zł
- 19.09.2025 - 429 zł
- 12.09.2025 - 429 zł
- 29.08.2025 - 429 zł
- 15.08.2025 - 429 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 12 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.67 kg |
| Długość | 290 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Pompei |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1150 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków wybielających/nie używać chemicznych środków czyszczących/prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art szary Geometria 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art beżowy Geometria 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni brązowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni brązowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Nandi
Zewnętrzna, do pokoju, wykładziny
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Anett trójkąty szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Pangli srebrno-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan Flex Szary 067x100 Chodnik
Zewnętrzna, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan Silence I 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Anett trójkąty beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Lavia beige 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy dywan 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Brązowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Costa F884A Modny dywan na taras balkon 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan płaskotkany Aruba geometria szary 160 cm x 230 cm
160×230 cm, zewnętrzna, do pokoju
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Pangli brązowo-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Piętrowa półka ze stali nierdzewnej Wenko Premium
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie





