
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, shaggy, z średnim włosiem
-15 %214,19 zł
251,99 zł

Kremowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, shaggy, z średnim włosiem
214,19 zł

Kremowy dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, shaggy, z średnim włosiem
379,09 zł

Kremowy dywan odpowiedni na zewnątrz 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, shaggy, z średnim włosiem
288,14 zł

Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, shaggy, z średnim włosiem
288,14 zł

Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
840,65 zł
Kremowy dywan odpowiedni na zewnątrz 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 140×200 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 288,14 zł do 319 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 30,86 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 26.04.2026 - 319 zł
- 17.03.2026 - 319 zł
- 10.03.2026 - 298,76 zł
- 29.11.2025 - 319 zł
- 7.11.2025 - 296,45 zł
- 1.11.2025 - 301,4 zł
- 26.04.2026 - 319 zł
- 17.03.2026 - 319 zł
- 10.03.2026 - 278,52 zł
- 29.11.2025 - 319 zł
- 7.11.2025 - 273,9 zł
- 1.11.2025 - 283,8 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni na zewnątrz 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.06 kg |
| Długość | 200 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Nova |
| Wzór | Strukturalny/geometryczny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1450 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/prać ręcznie/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan z wypukłym wzorem ręcznie tkany 100% wełny - 160 x 230 cm - 1800g/m2 - Kość słoniowa - AURORA
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynieDostawa gratis
Dywan z wypukłym abstrakcyjnym wzorem ręcznie tuftowany 100% wełny - 160 x 230 cm - Kość słoniowa - CELESTIA
Wełniana, abstrakcyjna, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Helix Geometria kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Brico Szary 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan sznurkowy Bahama ornament kremowo-szary 80 cm x 250 cm
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Romby kremowe 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Carmen Nowoczesny Szary 0F572A 060x100 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan Galeria 2 GL040C 120x170 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan z wełny z wypukłą strukturą Koli
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie wykonany biały dywanik z juty 90 cm P2-H96
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Dywan Travero beige/cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan nowoczesny 3D Pompei kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Helix boho kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Szary/beżowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Pure Wełniany wzorzysty 080x120 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Pure Wełniany liście 120x160 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie






