
Szybkoschnący ręcznik plażowy XXL CHELONIA niebieski 150 x 210 cm, 100% mikrofibra
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynieWymiary 49×137 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 83,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny leżak plażowy, który można złożyć do kształtu torby z uchwytami i zabrać ze sobą nad wodę. Nadaje się również na piknik lub kemping. Leżak jest bardzo praktyczny. Ma dobre właściwości izolacyjne, izoluje od zimna i wilgoci.
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 137 cm |
| Plażowy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Poliestr, Bawełna |
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Niebieska |
| Motyw | Zwierzątka |
| Długość | 137 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 52 % poliester, 48 % bawełna |
| Materiał wypełnienia | Piana PUR |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie


Bambusowa
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie

Plażowa, bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm
Dostawa gratis
Bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, lniana, bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie




Szybkoschnąca, lniana, bawełniana
W magazynie

Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie