

Wymiary 4×40×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 122,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dodajcie Państwo swojej ławce jeszcze więcej wygody i stylu dzięki temu eleganckiemu siedzisku. Siedzisko w stonowanym szarym kolorze jest przeznaczone do zwykłych ławek zewnętrznych i wewnętrznych. Jego prosty, ale nowoczesny wygląd łatwo komponuje się z różnymi stylami mebli.Materiał jest bardzo wysokiej jakości i odporny na przetarcie. Pokrowiec na całej długości jest zapinany na zamek błyskawiczny, co ułatwia konserwację, a wewnątrz znajduje się piankowa wkładka o grubości 4 cm. Pokrowiec można prać.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Kolor | Szara |
| Długość | 140 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 55 % bawełna, 45 % poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliuretan |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

4×40×150 cm, średnica
W magazynie
Składana
W magazynie
Drewniana, metalowa
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, z drewna tekowego, sosnowa
W magazynie
15×62×127 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
14×62×128 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Ze schowkiem
W magazynie
43×25 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie

18×69×153 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
13×65×127 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
43×25 cm
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis

Składana, plastikowa
W magazynie
17×65×160 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
96×119 cm, składana
W magazynie

Plastikowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie
Ścienna, okrągła
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Szklana
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie

Dla chłopców
W magazynie
Ścienna
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
LED, zdalnie sterowana, plastikowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie