

Wymiary 4×40×150 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 127,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dodajcie Państwo swojej ławce jeszcze więcej wygody i stylu dzięki temu eleganckiemu siedzisku. Siedzisko w stonowanym szarym kolorze jest przeznaczone do zwykłych ławek zewnętrznych i wewnętrznych. Jego prosty, ale nowoczesny wygląd łatwo komponuje się z różnymi stylami mebli.Materiał jest bardzo wysokiej jakości i odporny na przetarcie. Pokrowiec na całej długości jest zapinany na zamek błyskawiczny, co ułatwia konserwację, a wewnątrz znajduje się piankowa wkładka o grubości 4 cm. Pokrowiec można prać.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Długość | 150 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 55 % bawełna, 45 % poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliuretan |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 40 x 150 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie
Składana
W magazynie
Drewniana, metalowa
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, z drewna tekowego, sosnowa
W magazynie
15×62×127 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Ze schowkiem
W magazynie
14×62×128 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
43×25 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie

18×69×153 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
13×65×127 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
43×25 cm
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis

Składana, plastikowa
W magazynie
17×65×160 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

96×119 cm, składana
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie