







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 50,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki designerskiemu elastycznemu pokrowcowi Twoje meble będą jak nowe w mgnieniu oka. Nowoczesny niebiesko-fioletowy kolor z efektownym wzorem doskonale ożywi całe wnętrze i zamieni Twoją kanapę w prawdziwie designerski dodatek do salonu. Elastyczny pokrowiec ożywia i odnawia starą kanapę, a tym samym ukrywa wszelkie jej wady i zużycie. Jednocześnie chroni ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet, jeśli masz zupełnie nowe meble. Wysokiej jakości materiał sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania. Gdy pokrowiec zabrudzi się, wystarczy go zdjąć i wyprać, dzięki czemu Twoje meble będą wciąż jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec przeznaczony tylko do typu kanapy przedstawionej na rysunku. Wymiary pokrowca: długość 190 - 230 cm, wysokość 50 - 80 cm Zawartość kompletu: 1x pokrowiec na kanapę 1x poszewkę na poduszkę 45 x 45 cm 10x rolka mocująca
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 190 - 230 cm |
| Rozmiary | 190 - 230 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie







Uniwersalna, elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie