





Wymiary 60×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 212,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Chodnik odpowiedni do prania 60x230 cm Dion Global – Flair Rugs
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Używać | Chodniki |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 2.21 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Hebden Washable |
| Wzór | Orientalny |
| Design | Romantyczny/klasyczny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1600 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Mieszanka włókien |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Flair Rugs |

Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, syntetyczna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie

101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie