



Wymiary 22 cm, ⌀ 19 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mosiężny kosz Ume Upholstery Bin od Zone to stylowy dodatek do każdej łazienki. Idealna równowaga między funkcjonalnością i estetyką została stworzona we współpracy z zespołem projektowym VE2. Dzięki wyrafinowanemu wyglądowi matowej mosiężnej powierzchni i organicznym kształtom, stworzysz idealnie harmonijną atmosferę w swojej łazience.
| Wysokość: | 22 cm |
|---|---|
| Średnica: | 19 cm |
| Rodzaj | Do naciskania, Z wieczkiem |
|---|---|
| Wyjmowany kosz | Tak |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał | Metal |
| Waga | 1.78 kg |
| Pojemność | 4 l |
| Kolekcja | Ume |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Kolor | Kolor mosiądzu |
| Material | Metal |
| Producent | Zone |

25×17×17 cm, z wieczkiem
W magazynie
23 cm, ⌀ 20 cm, do malowania, z wieczkiem
W magazynie






Z wieczkiem
W magazynie

Do malowania
W magazynie
25×22 cm, ⌀ 17 cm, do malowania
W magazynie
Z wieczkiem
W magazynie




Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



27 cm, ⌀ 20 cm, do malowania
W magazynie





Z wieczkiem
W magazynie



Z wieczkiem
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

Metalowa
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie