




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka 48x74 cm Luxury Hotel – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 74 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 48 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Biała |
| Funkcja | Antyalergiczny |
| Kraj pochodzenia | GB |
| Skład i rodzaj materiału | Adamaszek/bawełna |
| Waga | 0.65 kg |
| Długość | 48 cm |
| Rozmiar poduszki | 48x74 |
| Jakość | Basic |
| Wypełnić kompozycję | 100% poliester |
| Wypełnienie | Włókno poliestrowe |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Chciałem mieć wysoką, dobrze podpierającą, a jednocześnie przyjemnie miękką poduszkę i jestem z niej całkowicie zadowolony. Elastyczne wypełnienie bardzo dobrze podtrzymuje moją głowę. Polecam do spania na boku.

74×48 cm, jednokolorowa, satyna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
48×74 cm, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
60×42 cm, jednokolorowa, pianka pamięciowa
W magazynie
Prostokątna, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
50×70 cm, pierzasta, klasyczna
Dostawa gratis
Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta
W magazynieDostawa gratis

Pierzasta, anioł
W magazynie

50×70 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
40×60 cm, pianka pamięciowa, pierzasta

Wałki, pierzasta
W magazynie
Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie
50×70 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
50×70 cm, hipoalergiczna, pierzasta
W magazynie
30×50 cm, anioł
W magazynie
40×60 cm, klasyczna, anioł
Dostawa gratis
Wałki
W magazynie
70×90 cm, pierzasta, poliestrowa

Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
60×50 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Pierzasta
W magazynieDostawa gratis
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Rustykalna, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie