



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 108,79 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielona pościel dwuosobowa 260x220 cm So Soft Non-Iron – Catherine Lansfield
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Zielona |
| Właściwości | Bez prasowania |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.6 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 220 cm |
| Wymiary pościeli | 260x220 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | So Soft |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Pościel o przyjemnym w dotyku materiale.

Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie

Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie