Lawendowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Twilight Animals – Catherine Lansfield
Wymiary 200×200 cm
Wybrany wariant:Lawendowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Twilight Animals – Catherine Lansfield
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 106,24 zł
Historia cen
- 25.04.2026 - 106,24 zł
- 19.04.2026 - 106,24 zł
- 23.01.2026 - 103,7 zł
- 16.01.2026 - 106,14 zł
- 27.12.2025 - 103,7 zł
- 7.11.2025 - 107,36 zł
- 1.11.2025 - 109,8 zł
- 28.10.2025 - 122 zł
- 25.10.2025 - 104,92 zł
- 20.10.2025 - 122 zł
- 14.10.2025 - 105 zł
- 7.10.2025 - 122 zł
- 3.10.2025 - 105 zł
- 1.10.2025 - 122 zł
- 26.09.2025 - 104 zł
- 16.09.2025 - 103,7 zł
- 16.09.2025 - 122 zł
- 12.09.2025 - 105 zł
- 29.08.2025 - 122 zł
- 24.08.2025 - 105 zł
- 21.08.2025 - 122 zł
- 19.08.2025 - 128 zł
- 15.08.2025 - 110 zł
- 14.08.2025 - 128 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Lawendowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Twilight Animals – Catherine Lansfield
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Motywy | Kwiaty, Zwierzęta |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.11 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Enchanted Twilight |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 52% Polyester/48% Bawełna |
| Kolor | Lawendowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękny
Podobne produkty

Pościel bawełniana, kołdra i 2 poduszki, 220 x 240 cm, PUFF
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Dwustronna poszwa na kołdrę z perkalu Twigs
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Graham
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z satyny bawełnianej Premium
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniana pościel FRIENDS LOBSTER szara Rozmiar pościeli: 2 szt 60 x 70 cm | 200 x 200 cm
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Żółto-zielona bawełniana pościel dwuosobowa 200x200 cm Art Deco Hydrangea – RHS
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu z falbanką Louane
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z satyny bawełnianej Alyssa
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Poszwa na kołdrę z bawełny Mirja
Bawełniana, guziki, perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Kiki
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z tkaniny typu seersucker Esme
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Kiki
Perkalowa
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel hotelowa Atlas gradl - 4 mm prążek bawełna czesana
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Leonora
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Madeline
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu z falbanką Louane
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z satyny bawełnianej Fiorella
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel hotelowa atlas grádl biała - prążek 1 cm czesana bawełan
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Poszwa na kołdrę z muślinu bawełnianego Odile
Muślinowa
W magazynie
Prześcieradło z lnu Rinna
Lniana
W magazynie
Poszwa na kołdrę z bawełny Nolana
Bawełniana
W magazynie
Poszwa na kołdrę z muślinu bawełnianego Odile
Muślinowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z włókna konopnego Mindy
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu z falbanką Louane
Perkalowa
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniana pościel MONOCHROMATIC kremowo-szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, poliestrowa, guziki
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Rudy
Perkalowa
W magazynie
Dormeo Warm Hug Zestaw Pościeli 140x200 cm szary
140×200 cm, bawełniana satyna, satynowa
Dostawa gratis
Poszwa na kołdrę z perkalu Leonie
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Leonie
Perkalowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z flaneli Belinda
Flanelowa
W magazynie
Poszwa na kołdrę z perkalu Leonie
Perkalowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie






