
Stanex Pościel bawełniana Tęcza, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa pościel z delikatnym wzorem tęczy i zabawnymi detalami wprowadzi do pokoju dziecięcego radosną i przytulną atmosferę. Kolorowe motywy w pastelowych odcieniach różu, błękitu, beżu i musztardy na czystym białym tle sprawiają wrażenie nowoczesnych i delikatnych zarazem. Motyw tęczy jest symbolem optymizmu i dobrego samopoczucia – idealny wybór dla tych, którzy chcą wprowadzić do wnętrza pozytywny nastrój. Wykonana z przyjemnego i oddychającego materiału odpowiedniego dla wrażliwej skóry dziecka. Pościel ma praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny, które ułatwia zmianę pościeli i dobrze utrzymuje kołdrę i poduszkę na miejscu. Pościel jest uszyta z wysokiej jakości kory bawełnianej, która jest oddychająca, przyjemna w dotyku i gwarantuje komfortowy sen przez cały rok. To po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Materiał | Kora |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Satyna
W magazynie
Księżniczki, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
79×69 cm, ścienna
W magazynie
55×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie

57×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×50 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
63×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
16×60×70 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
43×60×60 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie

64×34×34 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
72×35 cm, matowa
W magazynie
48×41×46 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis