





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz się do świata snów z wesołymi przyjaciółmi. Kolorowa pościel bawełniana do łóżeczka z uroczym motywem misiów koala wprowadzą dobry nastrój, zapewniając codzienną beztroską pobudkę. Ty i Twoje dzieci zakochacie się w niej od pierwszego wejrzenia. Jej oryginalność podkreśla to, że jest obustronna - jedna strona jest granatowa, druga to kontrastująca biel, na obu znajdziesz mnóstwo uroczych koali. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasnąć wiedząc, że w 100% zadbano o komfort Twojego dziecka. Pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 100 x 135 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dwustronny wzór pościeli jest bardzo fajny.
Jak dotąd nie mamy żadnych doświadczeń. Produkt zakupiliśmy dla naszego nowo narodzonego wnuka.

Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie