


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102,82 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewki na poduszki żakardowe zestaw 2 szt. 75x50 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Adamaszek/żakard |
| Waga | 0.29 kg |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 75 cm |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Opulent Jacquard |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy/strukturalny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Jasnobrązowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Luksusowa poszewka na poduszkę, materiał jest wysokiej jakości, a przeszycia tkaniny również są staranne.
Niestety pachną tak samo jak narzuta, zwrócono

75×50 cm
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Guziki
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
Lniana, prostokątna, rustykalna
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie


Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
45×75 cm, prostokątna
W magazynie