



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 118,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 50x75 cm Crushed Velvet – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Waga | 0.52 kg |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Crushed Velvet |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Poduszki zgodne z opisem. Niestety nie odpowiadał mi odcień beżu i towar odesłałam.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Lniana, prostokątna, rustykalna
W magazynie
Guziki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie
Guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, nowoczesna
W magazynie

Retro, guziki
W magazynie

Retro, guziki
W magazynie
Guziki
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie