


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102,82 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. żakardowe 50x75 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Żakard/adamaszek |
| Waga | 0.29 kg |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 75 cm |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Opulent Jacquard |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Strukturalny/jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Luksusowa poszewka na poduszkę, materiał jest wysokiej jakości, a przeszycia tkaniny również są staranne.
Niestety pachną tak samo jak narzuta, zwrócono

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Guziki
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
Lniana, prostokątna, rustykalna
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie
43×1 cm, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie


Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie