Zielony aksamitny zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę 220x240 cm Solange – douceur d'intérieur
Wymiary 220×240 cm
Wybrany wariant:Zielony aksamitny zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę 220x240 cm Solange – douceur d'intérieur
Historia cen
- 25.05.2026 - 186,99 zł
- 17.04.2026 - 186,99 zł
- 28.03.2026 - 219,99 zł
- 24.03.2026 - 215 zł
- 19.03.2026 - 182,75 zł
- 10.03.2026 - 215 zł
- 5.03.2026 - 182,75 zł
- 24.02.2026 - 215 zł
- 20.02.2026 - 182,75 zł
- 16.02.2026 - 215 zł
- 14.02.2026 - 182,75 zł
- 27.01.2026 - 215 zł
- 23.01.2026 - 182,75 zł
- 20.01.2026 - 215 zł
- 16.01.2026 - 187,05 zł
- 5.12.2025 - 182,75 zł
- 28.11.2025 - 172 zł
- 14.11.2025 - 182,75 zł
- 7.11.2025 - 193,5 zł
- 28.10.2025 - 215 zł
- 25.10.2025 - 184,9 zł
- 20.10.2025 - 215 zł
- 14.10.2025 - 185 zł
- 7.10.2025 - 215 zł
- 3.10.2025 - 185 zł
- 1.10.2025 - 215 zł
- 30.09.2025 - 172 zł
- 26.09.2025 - 185 zł
- 16.09.2025 - 215 zł
- 12.09.2025 - 185 zł
- 29.08.2025 - 215 zł
- 27.08.2025 - 185 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Zielony aksamitny zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę 220x240 cm Solange – douceur d'intérieur
Wymiary
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| Pozostałe rodzaje | Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 2.392 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Rozmiar | 220x240 |
| Długość | 240 cm |
| Rozmiar poduszki | 60x60 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Solange |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 70 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo przyjemny, świetny kolor i materiał.
Wszystko w porządku!
Idealny
Narzuta jest piękna, świetny materiał, kolor jak na zdjęciach, ale mi nie pasował do dodatków, więc ją zwróciłam :)
Podobne produkty

Pokrowiec na wałek Ektorp
Wałki
W magazynie
Poszewka na poduszkę Tylösand 1 szt.
W magazynie
Poszewka na poduszkę Tylösand 1 szt.
W magazynie
Poszewka Tomelilla 55x55cm
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Pokrowiec na wałek Ektorp
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Pokrowiec na wałek Ektorp
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Poszewka Tomelilla 55x55cm
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę Karlstad 67x30cm
W magazynie
Poszewka na poduszkę z bawełny Nomi
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę z lnu Odette
Lniana, rustykalna
W magazynie
Pokrowiec na wałek Ektorp
Wałki, na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę Karlstad 58x48cm
Jednokolorowa
W magazynie
Poszewka Kinga dwukolorowa
Jednokolorowa
W magazynie
Pokrowiec na wałek Ektorp
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Poszewka na poduszkę Karlstad 58x48cm
Jednokolorowa
W magazynie
Poszewka na poduszkę Karlstad 67x30cm
W magazynie
Poszewka na poduszkę z bawełny Nomi
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Ręcznie tuftowana poszewka na poduszkę Jiri
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę z aksamitu z haftem Onyx
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę Teddy Dotty
Nowoczesna, retro
W magazynie
Pokrowiec na wałek Ektorp
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Poszewka na poduszkę z frędzlami Nikita
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę z aksamitu Phoenix
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę z bawełny Nomi
W magazynie
Zestaw poduszek do salonu Fern Flower maroon
W magazynie
Ręcznie tuftowana poszewka na poduszkę Jiri
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę z satyny bawełnianej Flora
Guziki, satyna
W magazynie
Poszewka na poduszkę z lnu z frędzlami Luana
Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Poszewka na poduszkę z bawełny Bell
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę Wassily
W magazynie
Poszewka na poduszkę z frędzlami Nikita
Na zamek
W magazynie
Poszewka na poduszkę Wassily
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Okrągły stolik z litego drewna dębowego ø 40 cm Jena – House Nordic
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wisząca półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze złota Milo – Wenko
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowe dekoracje ścienne zestaw 3 szt. 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie







