







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 432,65 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lampa stojąca w kolorze mosiądzu z metalowym kloszem (wysokość 162 cm) Marzeo – Opviq lights
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Główny materiał | Metal |
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 15 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 2.7 kg |
| Długość | 20 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 200 cm |
| Włącznik | Na kablu |
| Zasilanie | Do kontaktu |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Kolor | Kolor mosiądzu |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |
Opinie użytkowników
Lampa źle zapakowana. Uszkodzona.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Metalowa, retro, ściemniacz
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, ściemniacz
W magazynieDostawa gratis
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna
W magazynie
Szklana, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Szklana, metalowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Retro, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Szklana, retro, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Retro, inteligentne
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Rustykalna, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Metalowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, ściemniacz
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, metalowa
W magazynie
Metalowa, retro, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, nowoczesna, zdalnie sterowana
W magazynieDostawa gratis
Zdalnie sterowana, inteligentne
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, włączane wyłącznikiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
12×40 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis