


Wymiary 240×260 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa aksamitna narzuta pikowana 240x260 cm Attica Velvet Embroidered – Bianca
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 2.324 kg |
| Rozmiar | 240x260 |
| Długość | 260 cm |
| Kolekcja | Attica Velvet |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Bianca |


160×220 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
240×260 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie




Bawełniana
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie




160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie