





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka dekoracyjna Asu marki Bloomingville wniesie orientalny klimat do Twojego wnętrza. Wykonana jest z przytulnej mieszanki wiskozy i ma poliestrowe wypełnienie zapewniające komfort. Jej powierzchnia jest ozdobiona bogatym motywem kwiatowym, a poduszka jest wykończona krótkimi frędzlami wokół krawędzi, nadając całości wesoły akcent.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna mieszana |
| Kształt | Kwadratowy |
| Waga | 0.79 kg |
| Zawiera wypełnienie | Z wypełnieniem |
| Długość | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 50x50 |
| Kolekcja | Asu |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Ornamenty/orientalny |
| Design | Boho |
| Jakość | Extra |
| Wypełnić kompozycję | 100% poliester |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 54% wiskoza/46% bawełna |
| Kolor | Kolorowy/brązowy |
| Producent | Bloomingville |
Opinie użytkowników
Jakość i design odpowiadają zdjęciu, cena jest dość wysoka.

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
38×38 cm, dekoracyjna, bawełniana
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie