
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z bawełny Renforcé HONEY COMB szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki bawełnianej pościelisny Państwa dziecka będą naprawdę słodkie. Dzięki neutralnej kolorystyce pościel z uroczymi leśnymi zwierzętami może ozdobić pokój zarówno dziewczynki, jak i chłopca. O precyzyjne detale delikatnego wzoru zadbała najnowocześniejsza technologia druku cyfrowego. Poszewka na kołdrę odpowiada zdjęciu na górnej stronie, dolna strona przedstawia motywy leśne bez zwierzątek. Poszewka na poduszkę przedstawia na dolnej stronie jako motyw centralny sarenkę. Pościel jest wykonana z bardzo wysokiej jakości bawełny i posiada zamek błyskawiczny.Jeśli chodzi o pielęgnację pościeli, nie zalecamy suszenia w suszarce, ponieważ zbyt wysokie temperatury mają niekorzystny wpływ na materiał i użyte barwniki. Zalecamy prasowanie zawsze na lewej stronie w programie bawełna/len.
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Maks. temperatura 200°C |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | MATĚJOVSKÝ |

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Księżniczki, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie