





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z bawełny Renforcé Ciesz się komfortowym snem z pościelą z delikatnej tkaniny Renforcé. Ten rodzaj bawełny wykonany jest z wysokiej jakości czesanych włókien i charakteryzuje się gładką, solidną, a jednocześnie miękką powierzchnią. Materiał jest przewiewny, przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu. Pościel utrzymuje trwałość kolorów i kształtu nawet po wielokrotnym praniu – idealny wybór do codziennego użytku. Materiał 100% czesana bawełna Renforcé Kolor Beżowy Brązowy Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu Pościel 135 x 200 cm: 1 sztuka poszewki na kołdrę 135 x 200 cm | 1 sztuka poszewki na poduszkę 80 x 80 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 135 x 200 cm |
| Dwustronna | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Dziecięcy, Obrazki |
| Bez prasowania | Nie |
| Pora roku | Całoroczne |
| Rozmiar poduszki | 80 x 80 cm |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Waga | 0,8 kg |

Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie