

Wymiary 40×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra z flanelowym wykończeniem Kolor Brązowy Pomarańczowy Biały Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 50 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (Zgodnie z etykietą producenta)
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 40 x 50 cm |
|---|---|
| Kształt | Prostokątny |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Kwiaty, Jesień |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,1 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

70×90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
40×5 cm, bawełniana, kwiaty
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
40×40 cm, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, kwiaty
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, kwiaty
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, retro
W magazynie
Retro, kwadratowa, na zamek
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
Kwadratowa, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie