




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oddychająca pościel HERDING Young Collection z miękkiej flaneli bawełnianej to idealny prezent dla każdej dziewczynki. Dwustronna pościel z uroczym różowym motywem wróżki stanie się piękną ozdobą pokoju dziecięcego i stworzy przytulną atmosferę. Pościel została przetestowana pod kątem obecności substancji szkodliwych i posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Dzięki nasyconym kolorom, najwyższej jakości wykonaniu i praktycznemu zamkowi błyskawicznemu zachowa swój wygląd i wygodę przez długi czas. W kolekcji HERDING Young Collection znajdziesz motywy dla miłośników sportu, zwierząt i dzieci o różnych zainteresowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i zachwycenia się kolorowymi, zabawnymi i dopracowanymi w szczegółach wzorami. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 80 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 135 x 200 cm
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 135 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 80 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Herding |

Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie