







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% bawełna | 110 g/m2 Prześcieradło: 100% bawełna | 110 g/m2 Kolor Zielony Biały Wymiary Pościel: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm Prześcieradło: 110 x 160 cm Specyfikacja Pościel ma zapięcie na guziki Prześcieradło nie jest napinane, bez gumki Zalecane pranie: co tydzień, przynajmniej raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 °C - 60 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel i prześcieradło należy prasować Prześcieradło można suszyć w suszarce bębnowej na niskich temperaturach Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie! Opakowanie tego zestawu zawiera 1 szt. kołdry 90 x 135 cm 1 szt. poduszki 45 x 65 cm 1 szt. prześcieradła 110 x 160 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zapinanie | Guziki |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiar poduszki | 45 x 65 cm |
| Rozmiar pościeli | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Styl pościeli | Wiejski |
| Z gumką | Nie |
| Bez prasowania | Nie |
| Elastyczne | Nie |
| Motyw pościeli | Kostki |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Gramatura | 110 g/m2 |
| Zestaw zawiera prześcieradło | Tak |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Zestawy | Zestawy |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Materiał prześcieradła | 100% bawełna |
| Typ | Do łóżeczka |
| Materiał pościeli | 100% bawełna |
| Rozmiar prześcieradła | 110 x 160 cm |

Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, polibawełna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie