




Wymiary 200×290 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1886,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wełniany dywan tkany ręcznie 200x290 cm Mia Ellipse – Flair Rugs
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 12 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 17.4 kg |
| Długość | 290 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Abstract |
| Wzór | Strukturalny/geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3000 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/wycierać suchą ściereczką/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie używać chemicznych środków wybielających/nie namaczać/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bawełna/poliester |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Flair Rugs |

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, jednokolorowa
W magazynie
⌀ 160 cm, do pokoju, okrągła
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
160×230 cm
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
80×150 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, bawełniana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, bawełniana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Shaggy, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach