






Wymiary 86×45×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Różowa Metal: Imitacja drewna Wymiary Szerokość krzesła: 45 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość krzesła: 54 cm Głębokość siedzenia: 39,5 cm Wysokość: 86,5 cm Wysokość siedzenia: 48,5 cm Waga: 4 kg Udźwig: 110 kg Dostarczane w częściach do montażu. Stylowa elegancja dla Twojej jadalni Neutralne kolory stanowią doskonałą bazę dla każdego wnętrza. Łącząc delikatne odcienie z jednym wyrazistym elementem, łatwo stworzysz przestrzeń lekką i przytulną. Zainspiruj się stylem skandynawskim, który łączy światło, funkcjonalność i naturalne materiały. Różowe aksamitne krzesło do jadalni Libra stanie się ozdobą każdej jadalni. Świetnie zaprezentuje się obok jasnego drewnianego stołu i subtelnych dodatków. Dla jeszcze większej przytulności dodaj lniane wiszące doniczki z ziołami lub zielenią – przestrzeń nabierze harmonijnego i funkcjonalnego charakteru.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Szerokość siedziska | 44,5 cm |
| Głębokość siedziska | 39,5 cm |

86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, industrialna


86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
80×54×53 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie