





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasypiaj radośnie w pościeli flanelowej z reniferami. Klasyczna flanela bawełniana przyjemnie ogrzeje podczas chłodnych nocy, a wesoły motyw zimowy wyczaruje radość i spokój nawet w ponure, szare dni. Przyjemny brązowoszary kolor z mentolowymi i beżowymi detalami pasuje do każdej sypialni. Delikatna flanela bawełniana dzięki charakterystycznemu czesaniu jest cudownie miękka i ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się na chłodne jesienne i zimowe noce. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Jesień |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie

Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie