Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 572 zł
Historia cen
- 20.05.2026 - 572 zł
- 8.05.2026 - 572 zł
- 17.04.2026 - 538,9 zł
- 10.04.2026 - 507,2 zł
- 31.03.2026 - 634 zł
- 10.03.2026 - 541 zł
- 5.03.2026 - 509,15 zł
- 24.02.2026 - 599 zł
- 20.02.2026 - 509,15 zł
- 16.02.2026 - 599 zł
- 14.02.2026 - 509,15 zł
- 29.01.2026 - 599 zł
- 21.01.2026 - 547 zł
- 27.12.2025 - 509,15 zł
- 28.11.2025 - 482,6 zł
- 21.11.2025 - 508 zł
- 11.11.2025 - 509 zł
- 8.11.2025 - 522 zł
- 25.10.2025 - 515,14 zł
- 20.10.2025 - 599 zł
- 18.10.2025 - 515 zł
- 7.10.2025 - 569 zł
- 3.10.2025 - 489 zł
- 1.10.2025 - 569 zł
- 30.09.2025 - 455 zł
- 26.09.2025 - 489 zł
- 25.09.2025 - 569 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan dziecięcy 200x290 cm Funny Dots – Hanse Home
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | EG |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 9.2 kg |
| Długość | 290 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Adventures |
| Wzór | Kropki |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1550 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/czyszczenie punktowe/wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta/poliester/lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy/kolorowy |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Design jest bardzo dobry, kolor odpowiada zdjęciu, ale jakość, nawet w porównaniu do ceny, jest okropna: cienka jak karton, minimalna gęstość włókien, twarda i sprawia wrażenie plastiku. Nieprzyjemnie się na niej stąpa. Szkoda.
Ten dywan jest przepiękny, idealnie nadaje się do zabawy klockami LEGO oraz innymi klockami konstrukcyjnymi.
Podobne produkty

Dywan dziecięcy Adventures – Zabawne kolorowe kropki na kremowym tle 120 cm x 170 cm Atest Oeko-Tex
Klasyczna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Kremowy dywan z frędzlami Theo
Prostokąt
W magazynie
Dywanik dla dzieci ARLEKIN, 120 x 170 cm
Dla dziewczynek, zabawowa, sztukowa
W magazynie
Dywan Prostokątny 125x170 Cm Z Bawełny Jankiel Kids Pszenica Brązowa - Sklum
W magazynie
Dywan dziecięcy Eve A z motywem lwa
W magazynie
Dywan dziecięcy w żółtym kolorze Malu
W magazynie
Dywan Skandi Kids Króliczek różowy koło 150x150 Koło
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Theo
Wełniana
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Dywan dziecięcy Lucky chmurki kolorowe 80 cm x 150 cm
Naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z bawełny Malu
Bawełniana
W magazynie
Dywan dziecięcy Play gwiazdka szara 80 cm x 120 cm
W magazynie
Prostokątny dywan dziecięcy Eve G
W magazynie
Okrągły dywan Deer
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Eve D z motywem misia
W magazynie
Beżowy dywan dziecięcy Eve H o geometrycznym wzorze
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 140x200 cm Play – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan Prostokątny 125x170 Cm Z Bawełny Jankiel Kids Curry Żółty - Sklum
W magazynie
Ręcznie tkany dywan dziecięcy z juty Pippa
W magazynie
Okrągły Dywan Ø125 Cm Z Bawełny Cinder Kids Gris Nube - Sklum
Okrągła
W magazynie
Różowy dywan dziecięcy z frędzlami Levi
W magazynie
Nieregularny Dywan 255x300 Cm Z Bawełny Istred Kolory Naturalne - Sklum
Naturalna
W magazynie
Beżowy dywan do pokoju dziecięcego Momo
Okrągła
W magazynie
Mata Do Zabawy 160x160cm Dla Dziecka Chmurka Składana, Welurowa, Jasnoróżowa - Meowbaby®
Poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątny dywan Oyo E o geometrycznym wzorze
W magazynie
Kremowy dywan Eve F do pokoju dziecięcego

Dywan pluszowy dziecięcy Caty misio różowy 80 cm x 100 cm
W magazynie
Dywan dziecięcy z frędzlami Momo
W magazynie
Żółty dywan dziecięcy z frędzlami Malu
W magazynie
Dywan Prostokątny 125x170 Cm Z Bawełny Jankiel Kids Light Pink - Sklum
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Piętrowa półka ze stali nierdzewnej Wenko Premium
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna












