Kremowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x300 cm Scala – Villeroy&Boch
Wymiary 200×300 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1327,2 zł
Historia cen
- 12.05.2026 - 1496 zł
- 8.05.2026 - 1496 zł
- 17.04.2026 - 1410,15 zł
- 14.04.2026 - 1327,2 zł
- 20.02.2026 - 1376,15 zł
- 16.02.2026 - 1619 zł
- 14.02.2026 - 1376,15 zł
- 27.01.2026 - 1619 zł
- 23.01.2026 - 1376,15 zł
- 20.01.2026 - 1619 zł
- 16.01.2026 - 1408,53 zł
- 7.11.2025 - 1424 zł
- 1.11.2025 - 1457 zł
- 1.11.2025 - 1619 zł
- 20.10.2025 - 1295,2 zł
- 8.10.2025 - 1295 zł
- 7.10.2025 - 1619 zł
- 3.10.2025 - 1392 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan Scala marki Villeroy&Boch zachwyca ponadczasowym wzorem. Stylowy wzór szachownicy dodaje elegancji i przytulności każdemu pomieszczeniu. Dywan jest tkany ręcznie i posiada certyfikat Care & Fair. Wełniane dywany pochłaniają dźwięki i izolują przed zimnem. Zwykle na początku gubią luźne włókna, ale zjawisko to zmniejsza się przy regularnym odkurzaniu.
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 300 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 17 kg |
| Długość | 300 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane ręcznie |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | 1766 |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 2800 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/tylko czyszczenie profesjonalne/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie namaczać/nie używać chemicznych środków wybielających/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Villeroy&Boch |
Podobne produkty

Beżowo-biały dywan w pasy G1-H75
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Prostokątny dywan Oyo C w kremowym kolorze
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Szary dywan postarzany B4-P67
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Przecierany dywan w pasy z ornamentem L2-H73
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Oria -30% TANIEJ! 88013/YV7-J 120x170 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Beżowo-czerwony dywan L2-M53
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Duet kremowo-beżowy 120 cm x 170 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella biało-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Premium Beżowy 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Ereon kremowy 80 cm x 220 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Amaro
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan 120x180 cm Dottie Multi – Universal
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Alexis kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Bawełniany dywan z delikatnym wzorem Jasper
Bawełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Ornament szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara ornament szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Flora 50007/D9TI 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Charlotte kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TN 067x120 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Native Puszysty nowoczesny 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Przecierany dywan w romby biało-beżowy G7-E64
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie











