


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 120,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa wykonana z bardzo wysokiej jakości bawełny. Jest to bawełna poddana procesowi czesania, dzięki czemu powstaje flanela, która przyjemnie ogrzewa. Ciepło materiału wynika z delikatnych włosków na włóknach. Pościel flanelowa jest więc idealna na chłodniejsze okresy, kiedy ogrzeje Cię i nie będziesz budzić się z nieprzyjemnym uczuciem zimna. Pościel flanelowa jest bardzo delikatna i miękka. Pościel uszyta jest z metra bieżącego, ma ten sam wzór po obu stronach.Dlaczego pościel flanelowa jest dla Państwa odpowiednia? Delikatna struktura flaneli w wersji bawełnianej. Wysokiej jakości bawełna, miękka i gładka w dotyku. Długa żywotność, pościel zachowuje swój kształt. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Kolory są trwałe i nie blakną. Ciepłe na chłodniejsze zimowe miesiące. Praktyczne porady dotyczące łatwej konserwacji i długiej żywotności pościeli Przed pierwszym użyciem pościel należy dokładnie wyprać. Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie, z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Użyj proszku do prania kolorowego. Po wypraniu pościeli należy wybrać delikatne wirowanie. Pościel jest łatwa w prasowaniu. Nie należy wybielać pościeli. Nie można jej czyścić chemicznie.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Głębokość
W magazynie
140×220 cm, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie