



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana łącząca w sobie doskonałą elegancję i delikatność. Prosty wzór piór w szaro-białej kombinacji stanowi idealny dodatek do nowoczesnego i tradycyjnego wnętrza i sprawi, że Twoje łóżko stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotknięcia. Wysokiej jakości 100% bawełna gwarantuje maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest wyposażona w zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie