
Komplet pościeli bawełnianej Creamy Jungle 160x200cm
Bawełniana, zamek
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 134,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa wykonana z bardzo wysokiej jakości bawełny. Jest to bawełna poddana procesowi czesania, dzięki czemu powstaje flanela, która przyjemnie ogrzewa. Ciepło materiału wynika z delikatnych włosków na włóknach. Pościel flanelowa jest więc idealna na chłodniejsze okresy, kiedy ogrzeje Cię i nie będziesz budzić się z nieprzyjemnym uczuciem zimna. Pościel flanelowa jest bardzo delikatna i miękka. Pościel uszyta jest z metra bieżącego, ma ten sam wzór po obu stronach.Dlaczego pościel flanelowa jest dla Państwa odpowiednia? Delikatna struktura flanelu w wersji bawełnianej. Wysokiej jakości bawełna, miękka i gładka w dotyku. Długa żywotność, pościel zachowuje swój kształt. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Kolory są trwałe i nie blakną. Ciepła w chłodniejsze zimowe dni Praktyczne porady dotyczące łatwej pielęgnacji i długiej żywotności pościeli Przed pierwszym użyciem pościel należy dokładnie wyprać. Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie, z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Użyj proszku do prania kolorowego. Po wypraniu pościeli należy wybrać delikatne wirowanie. Pościel jest łatwa w prasowaniu. Nie wolno wybielać pościeli. Nie można jej czyścić chemicznie.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Brązowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
90×200 cm, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie