










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Miękka pościel flanelowa z naturalnym motywem z pewnością nie zawiedzie Cię podczas chłodnych nocy. Rozjaśnij swoją sypialnię, łącząc odcienie szarości z ciepłymi akcentami różu i czerwieni. Naturalne motywy gałązek, liści i jagód są uzupełnione delikatnymi sercami, które nie pozostawią wątpliwości co do tego, jak bardzo kochasz komfortowy sen. Delikatna flanela bawełniana jest cudownie miękka i ciepła dzięki typowemu strzyżeniu, co czyni ją idealną na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest dwustronna - jedna strona ma większy wzór na szarym tle, a druga mniejszy wzór na białym tle. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Poszewki na poduszki są szyte z metra i mogą się nieznacznie różnić ze względu na różnorodność wzorów. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty, Bożonarodzeniowe, Jesień, Serduszka |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jakość odpowiada cenie. Następnym razem nie kupię tutaj pościeli.
Ładny wzór
Flanela jest ogólnie cienka i niezbyt wysokiej jakości.
Kolorowa strona jest twardsza niż biała.
Pościel jest krzywo uszyta, więc zamiast zakupionej długości 220 cm mam z jednej strony tylko 210 cm.
Naprawdę ładna pościel.

W serduszka, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
135×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie