








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Czerwony Niebieski Biały Rozmiary Pościel: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Prześcieradło: 180 x 200 cm Specyfikacja Wykonane ze 100% poliestru ze specjalną obróbką Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 Pościel z zamkiem błyskawicznym i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest napinane, z gumką Prześcieradło jest bez prasowania Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (według etykiety producenta) Opakowanie tej sady zawiera 1 szt. kołdra 200 x 220 cm 2 szt. poduszki 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradło 180 x 200 cm
| Zapinanie | Zamek |
|---|---|
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny, Jelenie |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 180 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Myszka Miki i Minnie, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie