





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wejdź do krainy snów z uroczą żyrafą. Nowy przyjaciel Twoich dzieci będzie uważnie pilnował ich beztroskiego snu i sprawi, że będą śniły te najbardziej przyjemne sny. Kolorowy motyw na białym tle będzie idealnie pasował do każdego łóżeczka dziecięcego. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna nawet dla wrażliwej dziecięcej skóry. Możesz dzięki temu zasnąć, wiedząc, że o komfort Twoich pociech zadbano nawet w najdrobniejszych szczegółach. Pościel jest dwustronna - jedna strona z wzorem, druga strona jednokolorowa. Posiada praktyczne zapięcie na suwak. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 100 x 135 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
firmy o bardzo niskiej jakości w stosunku do ceny.
Doskonała jakość, mamy już 2. komplet i kolory świetnie się trzymają nawet po wielu praniach.

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
160×200 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie