





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z polibawełny Pościel z polibawełny jest popularnym wyborem do codziennego użytku dzięki swojemu praktycznemu składowi. Łączy naturalną bawełnę z poliestrem, oferując przyjemny dotyk, dobrą przewiewność oraz wyższą odporność i dłuższą żywotność. Atutem jest również łatwa pielęgnacja – pościel szybko schnie, a dzięki niższej podatności na gniecenie nie wymaga prasowania. Materiał 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester Kolor Czarny Biały Złoty Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu natychmiast wyjmij z pralki i dobrze potrząśnij Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze Zawartość opakowania według wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Pościel 140 x 220 cm: 1 sztuka poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Pościel 200 x 220 cm: 1 sztuka poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 sztuki poszewek na poduszkę 70 x 90 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna, Mikrofibra, Satyna |
| Kolor | Czarna |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Abstrakcyjny |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, z mikrofibry, mikroflanel
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
140×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, mikroplusz
W magazynie
Zamek, mikroplusz
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie