






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 41 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krepa Renforcé Ciesz się komfortowym snem z krepową bawełnianą pościelą z delikatnej tkaniny Renforcé. Ten materiał wykonany jest z wysokiej jakości czesanych włókien i łączy zalety bawełny Renforcé – gładkość, wytrzymałość i przewiewność – z praktycznym krepowym specyfikacją, które nie wymaga prasowania. Powierzchnia jest miękka i przyjemna w dotyku, a tkanina zachowuje stabilność kolorów i kształtu nawet po wielu praniach. Idealny wybór dla codziennego komfortu i łatwej pielęgnacji. Materiał 100% czesana bawełna Renforcé Gramatura: 110 g/m2 Kolor Biały Beżowy Niebieski Właściwości Dziecięcy motyw zwierzątek Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel praj osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu pościeli wybierz łagodne wirowanie Zawartość opakowania Pościel 90 x 140 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 90 x 140 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 45 x 65 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Rozmiar pościeli | 45 x 65 cm | 90 x 140 cm, 45 x 65 cm | 90 x 140 cm |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar kołdry | 90 x 140 cm |
| Rozmiar poduszki | 45 x 65 cm |
| Styl pościeli | Dziecięcy |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Obrazki |
| Dwustronna | Nie |
| Gramatura | 110 g/m2 |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Typ | Do łóżeczka |

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie