



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kolekcji PROVENCE wykonana jest z grubej tkaniny bawełnianej. Kolekcja ta charakteryzuje się głównie kwiatowymi wzorami. Szarą pościel bawełnianą Beatrice zdobią romantyczne różowe kwiaty na szarym tle. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych, a to ze względu na łatwość zmiany pościeli. W zapięciu na zamek błyskawiczny zastosowano suwak, który nie wystaje z pościeli. Zapinanie pościeli odbywa się za pomocą tzw. zamka, gdzie suwak nie jest na całej szerokości pościeli, lecz jest wszyty 10 cm od krawędzi, rogi pościeli są dzięki temu wzmocnione. Pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem. Wymiary pościeli podane są po wykurczeniu, gdzie nowa pościel wykonana jest z zapasem wymiarowym. Prać, suszyć i prasować na lewej stronie. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie