















Wymiary 351×191 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik do salonu Teromis U to elegancka propozycja do strefy wypoczynkowej, która zadba o dobry design i komfort każdego dnia. To idealne miejsce spotkań z najbliższymi, rozmów z przyjaciółmi i chwil wytchnienia. Duży narożnik doskonale sprawdzi się do przestronnych salonów. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej wpisze się w każdy styl wnętrzarski od minimalistycznego, przez nowoczesne, po japandi. Narożnik w kształcie litery U to duży model, który jest niezwykle funkcjonalny. Posiada funkcję spania, która świetnie sprawdzi się na nocleg dla gości. Po rozłożeniu, narożnik przemieni się w pełnowymiarowe łóżko. Jego wnętrze kryje również schowek na przechowanie pościeli, kocy lub poduszek. Wymiary: szerokość 351 cm, głębokość: 191 cm, wysokość: 70-80 cm, powierzchnia spania: 293 x 135 cm, pojemnik na pościel: 133 x 56 x 17 cm Strona narożnika: symetryczny Wykonanie: stelaż: drewno iglaste oraz liściaste + płyta wiórowa o grubości 15 mm, siedzisko i oparcie: pianka T2844 o grubości 8 cm + sprężyna falista "typ A", narożnik jest rozkładany, posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, nóżki przednie: metal, nóżki tylne: tworzywo sztuczne - kolor czarny, oparcie w formie ruchomych poduszek wypełnionych śrutem, poduszki w zestawie, narożnik wolnostojący (tył obity tkaniną) Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 351 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 191 cm |
| Styl | Nowoczesny, Japandi |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Typ mebla | Narożniki |
| Kolorystyka | Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny, Szary, kremowy, biały, różowy, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czarny |
| Długość powierzchni spania | 293 |
| Szerokość powierzchni spania | 135 |
| Wymiary pojemnika na pościel | 133 x 56 x 17 cm |
| Typ narożnika | Narożnik typu "U" |
| Strona narożnika | Uniwersalna |
| Nóżki | Niskie |
| Ilość miejsc | 5 |
| Sposób rozkładania | DL - manualny |
| Ocena | 4.8 |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyny faliste, pianka, Sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie oparcia | Sprężyny faliste, pianka, Sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie poduszek oparciowych | Śrut |
| Kolor | Szary/kremowy/biały/różowy/zielony/brązowy/niebieski/żółty/czarny |
| Producent | MIRJAN24 |

351×191 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Materiałowa, skórzana, wysoka

90×305×140 cm, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
Do wysłania za 3 tygodnie
Drewniana, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
90×305×140 cm, nowoczesna, rozkładana
W magazynie
72×290×163 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Wysoka, regulowana
W magazynie
93×300×140 cm, nowoczesna, retro
Do wysłania za 5 tygodni
85×303×143 cm, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, rozkładana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Materiałowa, skórzana, wysoka

67-88×321×140 cm, z przestrzenią do przechowywania, rozkładana
Do wysłania za 5 tygodni
88×305×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, do codziennego użytku, drewniana

93×300×140 cm, nowoczesna, retro
Do wysłania za 5 tygodni
88×321×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Wysoka
W magazynie
85×303×143 cm, nowoczesna, rozkładana
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
85×285×146 cm, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, niska
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis

12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis