








Wymiary 90×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Zielony Czerwony Biały Wymiary Pościel: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Prześcieradło: 90 x 200 cm Specyfikacja Wyprodukowane ze 100% poliestru ze specjalnym wykończeniem Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat nieszkodliwości zdrowotnej Oeko-Tex Standard 100 Pościel z zapięciem na zamek i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest napinane, z gumką Prześcieradło nie wymaga prasowania Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (zgodnie z metką producenta) Opakowanie tej sady zawiera 1 szt. kołdry 140 x 200 cm 1 szt. poduszki 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny, Natura |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 90 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie