







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 94,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel z doskonałym zimowym urokiem. Podaruj sobie oryginalną sypialnię dzięki przyciągającemu wzrok połączeniu motywu śnieżnych wiosek i skandynawskiego wzoru. Odcienie kojącego błękitu uzupełnia biel i subtelny detal w postaci czerwonych ptaszków. Krótko mówiąc, pościel, która wyczaruje idealną zimową atmosferę w ciepłej i wygodnej sypialni. Przyjemna w dotyku i wysokiej jakości 100% bawełna zagwarantuje przyjemne zasypianie i maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Poszewka na poduszkę jest szyta z metra, więc może się nieznacznie różnić ze względu na różnorodność wzoru. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm · 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Pościel spełniła moje oczekiwania zarówno pod względem kolorystycznym, jak i materiałowym.

Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, kwiaty, w gwiazdy
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie

140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
140×200 cm, w paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie