Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 1.05.2026 - 86,69 zł
- 19.04.2026 - 86,69 zł
- 14.02.2026 - 84,15 zł
- 5.02.2026 - 99 zł
- 23.01.2026 - 84,15 zł
- 16.01.2026 - 86,13 zł
Opis produktu
Czerwona pościel Catherine Lansfield Munro Stag, 135x200 cm
Wymiary
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Czerwona |
|---|---|
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 135x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Munro Stag |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Geometryczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 52% Polyester/48% Bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo ładny wzór, jak na zdjęciach, córka zachwycona. polecam
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Polecamy

4Home Dziecięca pościel bawełniana Dino world, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Unicorn, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
4Home Bawełniana pościel dziecięca do łóżeczka Little dino, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Rainbow, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Unicorns, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
4Home Pościel bawełniana Forest Friends, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Komplet pościeli bawełnianej Pastel Coral Reef 160x200cm
Zamek, bawełniana satyna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, syntetyczna
W magazynieDostawa gratis































































