
Szary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy, jednokolorowa
-10 %292,57 zł
325,08 zł

Ciemnoszary dywan odpowiedni na zewnątrz 200x290 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, shaggy, jednokolorowa, z średnim włosiem
-11 %356,99 zł
403,34 zł

Dywan odpowiedni na zewnątrz w naturalnym kolorze 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, shaggy, jednokolorowa, z średnim włosiem
232,2 zł
Dywan odpowiedni na zewnątrz w naturalnym kolorze 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 140×200 cm
Wybrany wariant:Dywan odpowiedni na zewnątrz w naturalnym kolorze 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 219 zł do 232,2 zł :
Historia cen
- 26.05.2026 - 219 zł
- 28.04.2026 - 219 zł
- 25.04.2026 - 217,02 zł
- 18.02.2026 - 199 zł
- 14.02.2026 - 203,63 zł
- 30.01.2026 - 199 zł
- 26.05.2026 - 219 zł
- 28.04.2026 - 219 zł
- 25.04.2026 - 215,04 zł
- 18.02.2026 - 199 zł
- 14.02.2026 - 199 zł
- 30.01.2026 - 199 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan odpowiedni na zewnątrz w naturalnym kolorze 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 3.08 kg |
| Długość | 200 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Giza |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Dywan zewnętrzny Giza brązowy 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan uniwersalny Giza brązowy 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Dywan naturalny jutowy Villeroy & Boch Rosalie złoty 80 cm x 200 cm
Zewnętrzna, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy Villeroy & Boch Rosalie złoty 80 cm x 200 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Panorama Jasny Płasko Tkany 200x290 Prostokąt
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle naturalnie złoty 60 cm x 90 cm
Zewnętrzna, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle naturalnie złoty 60 cm x 90 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle naturalnie złoty 80 cm x 150 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Ereon kawowy 80 cm x 220 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan Panorama Szary Płasko Tkany 200x290 Prostokąt
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometryczny beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometryczny beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy Villeroy & Boch Rosalie kremowy 80 cm x 200 cm
Zewnętrzna, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy Villeroy & Boch Rosalie kremowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle brązowo-szary 60 cm x 90 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Jutowy dywan Jutta M do przedpokoju
Do pokoju, jutowa, prostokątna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Zagora Ramka ceglany 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Ereon kawowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan Indiana Kropkowany 160x225 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Dywan Panorama 8285 l.grey/beige 200x290 Prostokąt
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Cegiełki beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Indiana Etniczny Biały 080x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Dywan uniwersalny Giza brązowy 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Giza brązowy 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan Płasko Tkany Etno Sitoti 120x180 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan z juty prostokątny, 120 x 170 cm, pleciony, naturalny
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Dywan Indiana Jutowo Biały 120x170 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Dywan vintage Beyond Ramka szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Lineo 2 6899/9H01 080x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle kremowy 60 cm x 90 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt








