
Szary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy, jednokolorowa
325,08 zł

Ciemnoszary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy, jednokolorowa
325,08 zł

Ciemnoszary dywan odpowiedni na zewnątrz 200x290 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, shaggy, jednokolorowa, z średnim włosiem
403,34 zł
Szary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
Wymiary 160×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 300,04 zł
Historia cen
- 12.05.2026 - 325,08 zł
- 19.04.2026 - 300,04 zł
- 19.03.2026 - 294,09 zł
- 5.03.2026 - 287,17 zł
- 4.03.2026 - 287 zł
- 12.02.2026 - 287,17 zł
- 16.12.2025 - 287,34 zł
- 28.11.2025 - 268,54 zł
- 25.11.2025 - 282,67 zł
- 1.11.2025 - 297,55 zł
- 1.11.2025 - 345,99 zł
- 20.10.2025 - 276,79 zł
- 9.10.2025 - 277 zł
- 8.10.2025 - 263 zł
- 7.10.2025 - 329 zł
- 3.10.2025 - 283 zł
- 1.10.2025 - 329 zł
- 26.09.2025 - 283 zł
- 16.09.2025 - 296,1 zł
- 16.09.2025 - 329 zł
- 12.09.2025 - 283 zł
- 29.08.2025 - 329 zł
- 24.08.2025 - 283 zł
- 19.08.2025 - 329 zł
- 15.08.2025 - 283 zł
- 30.07.2025 - 329 zł
- 25.07.2025 - 283 zł
- 15.07.2025 - 329 zł
- 11.07.2025 - 283 zł
- 9.07.2025 - 329 zł
- 26.06.2025 - 339 zł
- 20.06.2025 - 281 zł
- 17.06.2025 - 339 zł
- 10.06.2025 - 288 zł
- 6.06.2025 - 292 zł
- 27.05.2025 - 339 zł
- 26.05.2025 - 292 zł
- 23.05.2025 - 288 zł
- 20.05.2025 - 288,15 zł
- 16.05.2025 - 288 zł
- 13.05.2025 - 305,09 zł
- 9.05.2025 - 319 zł
- 2.05.2025 - 339 zł
- 30.04.2025 - 324 zł
- 25.04.2025 - 275 zł
- 15.04.2025 - 324 zł
- 10.04.2025 - 279 zł
- 25.03.2025 - 324 zł
- 20.03.2025 - 279 zł
- 10.03.2025 - 324 zł
- 5.03.2025 - 279 zł
- 26.02.2025 - 324 zł
- 22.02.2025 - 279 zł
- 15.02.2025 - 324 zł
- 13.02.2025 - 279 zł
- 11.02.2025 - 324 zł
- 10.02.2025 - 279 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Szary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Szara |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.048 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Giza |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Polecamy

Ciemnoszary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Niebieski dywan Universal Kalia Abstract, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy

Kremowy chodnik z juty 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Czarno-biały wełniany dywan dwustronny tkany ręcznie 120x180 cm Donna – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Długi dywan jutowy do przedpokoju, 80 x 200 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Kasbah Ethnic, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni do prania w kolorze kości słoniowej 55x80 cm Network – Mette Ditmer Denmark
55×80 cm, chodniki, shaggy

Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Naturalny chodnik z juty 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy dywan wełniany 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Pandora Multi Colori, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy

Dywaniki na schody zestaw 16 szt. 20x65 cm Floral Path – Vitaus
20×65 cm, nakładki na schody, do pokoju
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naturalny dywan z juty 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Karia Abstract, 80x150 cm
Do pokoju, shaggy, jutowa

Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Jasnoróżowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x290 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Niebieski/beżowy dywan 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x250 cm
80×250 cm, shaggy, jednokolorowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie






