




Wymiary 180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 95% bawełna | 5% lycra Gramatura: 170 g/m² Kolor Niebieski Wymiary Wymiary: 180 x 200 cm Właściwości Miękki i wytrzymały materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i mocno trzyma Nie wymaga prasowania Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według metki producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Suszarka: suszyć na niskich temperaturach Zawartość opakowania 1 sztuka prześcieradła 180 x 200 cm Często pytacie 🙋 Jak często prać prześcieradło i czy wytrzyma pralkę? Prać w 40 °C z żelem do kolorowych tkanin. Jersey z lycrą wytrzymuje setki prań, jeśli jest odpowiednio pielęgnowany. Dzięki elastyczności i wytrzymałości materiału prześcieradło nie zsuwa się i zachowuje kształt. Wskazówka: Unikaj płynu do płukania, ponieważ zmniejsza on elastyczność tkaniny. Czy prześcieradło wytrzyma suszenie w suszarce? Suszarki ogólnie nie zalecamy ze względu na możliwe zagniecenia. Jeśli jednak jej używasz, ustaw niską temperaturę (max. 60 °C) i delikatny program. Wskazówka: Najlepiej jest pozostawić prześcieradło do swobodnego wyschnięcia na powietrzu, co utrzyma jego miękkość i elastyczność. Co zrobić, aby prześcieradło nie wyblakło i pozostało przyjemne? Używaj tylko żelu do prania kolorowych tkanin – wybielacze i proszki do białych tkanin mogą uszkodzić kolor. Aby pozostało elastyczne i miękkie, unikaj płynu do płukania. Wskazówka: Po praniu od razu powieś, aby prześcieradło nie miało zagnieceń. Czy prześcieradło jest odpowiednie dla alergików? Tak, dzięki składowi z 95% bawełny i 5% lycry prześcieradło jest przewiewne i odprowadza wilgoć, co jest odpowiednie dla wrażliwej skóry. Ponadto nie zawiera żadnych drażniących chemikaliów. Wskazówka: Jeśli masz alergie, regularne pranie (1x w tygodniu) pomoże usunąć kurz i alergeny. Czy prześcieradło trzyma się mocno na materacu? Obszycie gumką na całym obwodzie zapewnia, że prześcieradło mocno przylega do materaca i nie zsuwa się. Doskonale pasuje na materace do wysokości 20 cm. Wskazówka: Przed pierwszym użyciem wypierz, aby lepiej dopasowało się do kształtu materaca.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko podwójne |
| Waga | 0,9 kg |

90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie