

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Zawsze nie zawodzi. Ulubiona klasyka.

Frotowa
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie




Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie